Скільки триває овертайм у ЧС із хокею?

Pratvoloshka.org.ua  » Поради для дому »  Скільки триває овертайм у ЧС із хокею?
0 Comments

Хокей із шайбою Додатковий час у матчах із хокею з шайбою призначається, якщо в основні 60 хвилин матчу команди не змогли визначити переможця. На чемпіонатах світу та Олімпійських іграх грається 5 хвилин у форматі 3×3 до першого голу (але вилучення гравця збільшує склад суперника до 4 або 5).

Команди грають періодами і тут уже боротьба ведеться у форматі 4х4. У всіх інших випадках овертайм завжди триває п’ять хвилин. Якщо навіть після нього не виявлено переможця, то тоді пробиваються буліти – штрафний удар, у якому гравець залишається один на один із воротарем.

Овертайм тепер проводитиметься у форматі 3-на-3 протягом 5 хвилин, якщо після основного часу матчу було зафіксовано нічию. Раніше команди грали 4-на-4. Якщо після овертайму нічийний результат збережеться, тоді переможець гри визначиться за серією булітів.

У разі нічиєї в основний час навіть у плей-оф будуть овертайми “три на три”, до чого ми могли звикнути вже на останніх чемпіонатах світу. Такий формат буде і в чвертьфіналі, і в фіналі – тільки у фіналі ОТ триватиме 20 хвилин, а в двох інших матчах плей-оф – 10.