Скільки перемог у Манчестер Сіті: статистика та історія успіхів

Pratvoloshka.org.ua  » Поради для дому »  Скільки перемог у Манчестер Сіті: статистика та історія успіхів
0 Comments

Манчестер Сіті – одна з найуспішніших футбольних команд в історії англійського футболу. Колектив зумів здобути вражаючу кількість перемог як у національних, так і у міжнародних змаганнях.

З початку свого заснування в 1880 році, Манчестер Сіті неодноразово радував своїх шанувальників результативним ігровим стилем та значними перемогами. Особливо яскраво команда проявила себе останні десятиліття, ставши одним із головних претендентів на чемпіонські титули.

На даний момент Манчестер Сіті має в своєму активі безліч досягнень. Команда виграла чемпіонату Англії кілька разів, стаючи безперервно найкращою в країні. Вона також досягла успіху у внутрішньогазетних змаганнях, завоювавши Кубок Англії та Лігу Кубків. Більше того, Сіті мав удачу взяти участь у міжнародних турнірах, серед яких Ліга Чемпіонів та Європейський Суперкубок.

2020/202127

Скільки разів Манчестер Сіті був чемпіоном?

З моменту свого заснування «Манчестер Сіті» дев'ять раз ставав чемпіоном Англії (двічі вигравши Перший дивізіон і сім разів — Прем'єр-лігу), сім разів став володарем Кубка Англії, вісім разів вигравав Кубок Футбольної ліги та одного разу виграв Кубок володарів кубків УЄФА.

Скільки кубків виграв Ман Сіті?

Всього у «Манчестер Сіті» 32 трофея. 9 раз клуб вигравав АПЛ, 7 – Кубок Англії, 8 – Кубок ліги, 6 – Суперкубок Англії, 1 – Кубок володарів кубків.

Хто виграв Апл без поразок?

"Арсенал" (Прем'єр-ліга, сезон 2003/04; завершили сезон з 26 перемогами, 12 нічийними результатами та без поразок) (рекорд у вищому дивізіоні)

Що виграв Манчестер Сіті?

У XX столітті «Манчестер Сіті» двічі ставав чемпіоном Англії (у сезонах 1936/37 та 1967/68), чотири рази вигравав Кубок Англії, двічі – Кубок Футбольної ліги, тричі – Суперкубок Англії та один раз – міжнародний трофей, європейський Кубок володарів кубків УЄФА 1970 року.