Скільки тривав найдовший овертайм у хокеї?

Pratvoloshka.org.ua  » Поради для дому »  Скільки тривав найдовший овертайм у хокеї?
0 Comments

Цей матч досі залишається найтривалішим в історії НХЛ: команди провели майже три звичайні ігри. У півфінальній серії розіграшу Кубка Стенлі суперники мали здобути три перемоги. Свою шайбу Брюнето закинув о 2:25 ранку вже 25 березня. Овертайм першого матчу серії тривав 116:30 .Mar 24, 2022

Команди грають періодами і тут вже боротьба ведеться у форматі 4х4. У всіх інших випадках овертайм завжди триває п’ять хвилин. Якщо навіть після нього не виявлено переможця, то тоді пробиваються буліти – штрафний удар, у якому гравець залишається сам на сам із воротарем.

Національна Хокейна Ліга визначила 45 передсезонних матчів 2015 року, в яких команди проведуть 5-хвилинний овертайм до першої закинутої шайби в новому форматі 3-на-3 незалежно від рахунку основного часу матчу.

Якщо в матчах плей-офф після трьох періодів зафіксовано нічийний результат, то призначається додатковий період (овертайм) тривалістю 10 хвилин (20 хвилин для п’ятих матчів серії). Овертайм проводиться після перерви в 15 хвилин із заливкою льоду.